Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Już 29 marca rusza cykl szkoleń z Profesjonalnej obsługi gościa hotelowego - dla przyszłych i obecnych pracowników branży hotelarskiej

RPO+OP+EFS.jpeg

RUSZA NABÓR NA SZKOLENIE PN. "PROFESJONALNA OBSŁUGA GOŚCIA HOTELOWEGO - KURS DLA PRZYSZŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW BRANŻY HOTELARSKIEJ"!

Szanowni Państwo, Mieszkańcy województwa opolskiego

Już niebawem ruszamy z kolejnym cyklem kursów w ramach zadania pn. „Profesjonalne kursy turystyczne i gastronomiczne OROT- Twoją szansą na rozwój”. Dzięki temu zadaniu będzie możliwość podniesienia kompetencji m.in. z zakresu profesjonalnej obsługi kelnerskiej i hotelowej.

Cykl szkoleń pn. "Profesjonalna obsługa gościa hotelowego - kurs dla przyszłych i obecnych pracowników branży hotelarskiej" rozpocznie się już w dniu 29.03.2022 r. W związku z tym zachęcamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców województwa opolskiego do zgłaszania się na kurs poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest poniżej.

Każda chętna osoba (liczy się numer PESEL) może uczestniczyć tylko w jednym kursie w ramach EBO! Każdy uczestnik kursu musi wziąć udział we wszystkich 4 dniach szkoleniowych! Każda grupa szkoleniowa liczyć będzie 10 osób. Dzięki temu będziemy w stanie profesjonalnie przeszkolić 20 osób z terenu województwa opolskiego. Prosimy o bardzo dokładne sprawdzenie terminów zajęć poszczególnych grup.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 23.02.2022 r. Decyduje kolejność zgłoszeń!

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 77 44 12 522

PDFFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZESTNIKÓW- KURS RECEPCYJNY.pdf (353,40KB)

PDFDeklaracje uczestnika- do wypełnienia.pdf (309,35KB)

logotypy.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe