Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

RUSZA NABÓR NA SZKOLENIE PN. „PROFESJONALNY KURS KELNERSKI DLA PRZYSZŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW BRANŻY GASTRONOMICZNEJ”!

RPO+OP+EFS.jpeg

RUSZA NABÓR NA SZKOLENIE PN. „PROFESJONALNY KURS KELNERSKI DLA PRZYSZŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW BRANŻY GASTRONOMICZNEJ”!!!

Szanowni Państwo, Mieszkańcy województwa opolskiego

Już niebawem ruszamy z realizacją zadania pn. „Profesjonalne kursy turystyczne i gastronomiczne OROT- Twoją szansą na rozwój”, w ramach którego będzie możliwość podniesienia kompetencji m.in. z zakresu profesjonalnej obsługi kelnerskiej i hotelowej.

Cykl szkoleń pn. „Profesjonalny kurs kelnerski dla przyszłych i obecnych pracowników branży gastronomicznej” rozpocznie się już w dniu 21.02.2022 r. W związku z tym zachęcamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców województwa opolskiego do zgłaszania się na kurs poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest poniżej.

Każda chętna osoba (liczy się numer PESEL) może uczestniczyć tylko w jednym kursie w ramach EBO! Każdy uczestnik kursu musi wziąć udział we wszystkich 5 dniach szkoleniowych! Każda grupa szkoleniowa liczyć będzie 10 osób. Dzięki temu będziemy w stanie profesjonalnie przeszkolić 50 osób z terenu województwa opolskiego. Prosimy o bardzo dokładne sprawdzenie terminów zajęć poszczególnych grup.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 9.02.2022 r. Decyduje kolejność zgłoszeń!

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 77 44 12 522

DOCXFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZESTNIKÓW- KURS KELNERSKI.docx (230,75KB)

DOCXDeklaracje uczestnika- do wypełnienia.docx (228,25KB)

logotypy.png

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu Państwa oraz ze środków Województwa Opolskiego

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe