Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Czas na krótkie podsumowanie 2021 roku !

Koniec roku to dobra okazja do podsumowań.

W czasie walki z pandemią koronawirusa, Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna ani na chwilę nie zaprzestała aktywnej działalności. Wręcz przeciwnie, wzmocniliśmy nasze działania po to, aby pomóc naszemu regionowi i całej branży turystycznej minimalizować straty wynikające z kryzysu wywołanego ciągle jeszcze niezwalniającą pandemią.

Wszystkich działań zrealizowanych przez OROT w tym roku nie sposób opisać w jednym artykule, podobnie – podziękować każdemu z osobna za wsparcie, pomoc i współpracę.

Dlatego do Wszystkich naszych członków, sympatyków, turystów, współpracujących z nami organizacji, dziennikarzy, blogerów, urzędników, partnerów z kraju i zagranicy, firm realizujących na nasze zlecenie zadania, kierujemy ogromne słowa podziękowania za współpracę i trud włożony w realizację wspólnych projektów.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście.

Nasz 7 osobowy zespół pracowników wraz z Panem Dyrektorem Biura i całym Zarządem dokładali wszelkich starań, aby z powodzeniem realizować nasze cele statutowe. Mimo trudnego czasu udało nam się zrealizować bardzo wiele przedsięwzięć, pozyskać bardzo dużo zewnętrznych środków, przystąpili do Nas kolejni Członkowie. Byliśmy doceniani różnymi nagrodami i wyróżnieniami, jak chociażby zwyciężając w konkursie Róża Regionów 2021 w kategorii „Produkt specjalny”, którym został wybrany nasz Przewodnik "Opolskie. Przyjazny przewodnik turystyczny Tom I i II", otrzymując I miejsce w kategorii Instytucja/Placówka Kultury/firma województwa Opolskiego w konkursie IDOL organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych, otrzymując III miejsce w zestawieniu ORŁY TURYSTYKI 2021.

To wszystko motywuje nas do jeszcze lepszej pracy w nadchodzącym 2022 roku.

Mamy wiele nowych pomysłów i pracujemy nad kilkoma ważnymi projektami, których efekty zamierzamy pokazać w 2022 roku. Już niebawem zaprezentujemy pierwsze z nich.

Życzymy wszystkim wspaniałego Sylwestra i naprawdę oczekiwanych zmian w NOWYM 2022 ROKU: aby obfitował w zdrowie, umożliwiał spotkania, których tak nam brakuje i wyjazdy, za którymi tęsknimy, a które pozwalają nam wciąż odkrywać to co znane i nieznane.

 

Zarząd i Pracownicy Biura OROT

 

Podziękowanie 2021 kolaż.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe