Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła wyniki IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Zainaugurowana pod koniec września 2021 roku czwarta edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną dobiegła końca. Po ponad dwóch miesiącach rywalizacji poznaliśmy laureatów, których prace zostały najwyżej ocenione przez Jury. 

Celem Turystycznych Mistrzostw Blogerów było stworzenie materiałów promocyjnych mających zainspirować indywidualnych turystów organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce oraz osoby korzystające z mediów społecznościowych i czerpiące inspiracje podróżnicze z Internetu. Ponadto ważnym jego elementem była promocja Polskiego Bonu Turystycznego. Mistrzostwa oparte były na rywalizacji pomiędzy blogerami i wspierającymi je regionalnymi organizacjami turystycznymi.

W turystyczne szranki stanęło prawie 60 blogerów z całej Polski. W pierwszym etapie jury konkursu wybrało najlepszą szesnastkę, która stała się ambasadorami poszczególnych regionów. Następnie blogerzy wspólnie z regionalnymi organizacjami turystycznymi stworzyli scenariusze publikacji i rozpoczęli wyprawy po najbardziej atrakcyjnych miejscach naszego kraju.

Zwycięzcami zostali:

autorzy bloga hasajacezajace.com, reprezentujący województwo dolnośląskie.

Na podium znalazła się także ambasadorka regionu łódzkiego voyagerka.com 

oraz reprezentanci województwa świętokrzyskiego z bloga mynaszlaku.pl.

Nie wiemy, które miejsce zajęli reprezentujący Województwo Opolskie blogerzy z photo-travel.pl, ale dla nas i tak są wygranymi !

Wielkie brawa dla Was, dziękujemy za świetną współpracę z OROT!!!

Miejsce nie ma tutaj znaczenia, liczy się pasja i wspólne przeżycia. Gratulujemy! Udało Wam się świetnie wypaść i godnie reprezentować nasz region, a przy tym świetnie się bawić.

Dziękujemy Wam za reprezentowanie nas w Mistrzostwach! Także bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie, głosy i wiarę w naszą ekipę. 

Oczywiście gratulujemy zwycięzcom Mistrzostw!!!

Naszym blogerom, w trakcie podróży udało się zebrać wiele materiałów, którymi będą chcieli się jeszcze z nami podzielić. Zatem z niecierpliwością czekamy na kolejne opolskie atrakcje i teksty na blogu. ZAPRASZAMY DO ODKRYWANIA VisitOpolskie.pl !

Zakończenie Mistrzostw blogerów.jpeg

Zakończenie Mistrzostw blogerów 2.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe