Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Od 3 do 24 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Opolu

Od 3 do 24 grudnia na Rynku w Opolu będzie można skorzystać z oferty przygotowanej przez kilkudziesięciu wystawców z rękodziełem, świątecznymi ozdobami czy regionalnymi przysmakami. Nie zabraknie też diabelskiego młyna, karuzeli i innych atrakcji!

Oficjalne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego zaplanowano na sobotę 4 grudnia 2021 r. na godz. 17:00 na Rynku w Opolu.

Prezydent uroczyście rozświetli wówczas 16-metrową choinkę oraz uruchomi coroczną atrakcję, czyli diabelski młyn. Za niewielką opłatą będzie on dostępny przez czas trwania jarmarku. Nowością będzie jedyna w Polsce mikołajkowa karuzela, której sanie z reniferami uniosą korzystających z niej na wysokość aż 6,5 metra. Inną atrakcją będą bajkowe domki, w których aktorzy Opolskiego Teatru Lalki i Aktora wystawiać będą Baśnie Andersena. W tym roku odbędzie się także 7. edycja Marszu Mikołajów, który 4 grudnia o 16:00 wyruszy ze skrzyżowania ul. Krakowskiej i Damrota i dotrze na Rynek.

Na jarmarku nie zabraknie wspólnego kolędowania i koncertów, a dla najmłodszych przygotowano interaktywne przedstawienie „Zaczarowana Kraina Lodu” oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu z Fundację dr Clown.

Podczas kolejnych weekendów Jarmarku na scenie na opolskim Rynku będzie rozbrzmiewać muzyka! Zapraszamy!

Jarmark Opole 2021.jpeg

Czerwony Wakacje Rodzinne Zdjęcie Kolaż.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe