Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Polecamy filmy kulinarne promujące Szlak Kulinarny "Opolski Bifyj"

Przedstawiamy kolejne efekty naszej pracy !

To filmy promujące Szlak Kulinarny "Opolski Bifyj" - dwa spoty: 30 sekundowy i 2 minutowy oraz 12 filmów, które nakręcone zostały w Restauracjach zrzeszonych w naszym szlaku kulinarnym. Restauratorzy, w ramach zadania realizowanego w 2021 r. przez OROT zostali partnerami w projekcie "Poznaj smaki Opolskiego Bifyja", realizowanego w ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Filmy ukazują proces powstawania świetnych potraw, złożonych z produktów regionalnych, lokalnych i tradycyjnych, ukazują bogactwo kulinarne naszego regionu, zachęcają do wypróbowania przygotowania regionalnych dań we własnej kuchni. Zapraszamy do ich oglądania, inspirowania się przepisami. Prosimy o udostępnianie i subskrybowanie naszego kanału w Youtube!

Tutaj link do 30 sekundowego spotu promocyjnego: w Youtube , link do spotu opublikowanego na naszym Instagramie: www.instagram.com

a tutaj link do naszego nowego kanału w serwisie YouTube, gdzie obejrzeć można nasze wszystkie materiały filmowe:

Youtube Visitopolskie

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna jako parter Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zrealizowała z sukcesem projekt pn. "Poznaj smaki Opolskiego Bifyja", w ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Youtube filmiki Bifyj.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe