Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Niewidzialna przestrzeń nowym członkiem OROT !

Aktualizacja na dzień 16.09.2021 r.: z przykrością informujemy, iż w dniu 16.09.2021 r. WARTOO Sp. z o.o. („Niewidzialna przestrzeń”)  zrezygnowała członkostwa w OROT.

 

Informujemy, iż w dniu 8 września 2021 r. w Parku Miniatur Sakralnych w Olszowej odbyło się posiedzenie Zarządu Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Decyzją Uchwały nr 1/09/2021 Zarządu OROT z dnia 08.09.2021 r. w sprawie przyjęcia nowych członków Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, szeregi naszego stowarzyszenia zasilili:

NIEWIDZIALNA PRZESTRZEŃ

to zupełnie nowe i unikatowe miejsce na mapie Opola!

Czy zgodzicie się przeżyć niespełna godzinną przygodę – w której nie tyle co zobaczycie, a poczujecie świat bez użycia oczu? Odważcie się i podejmijcie wyzwanie, które nie widząc otwiera oczy! Tutaj poznacie jedną z największych tajemnic i zagadek ludzkości – jak to jest żyć (choć przez krótką chwilę) bez wzroku! Wejdziecie do świata tajemniczych doznań !

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego nowego członka ( dostępna tutaj ), któremu gratulujemy pomysłu i życzymy samych sukcesów i dużej odwiedzalności, do czego i my postaramy się dołożyć

Niewidzialna Przestrzeń.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe