Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Ruszyliśmy w teren z mobilną Informacją Turystyczną!

Logo_cz_pl_eu_barevne.jpeg

 

Za sprawą polsko-czeskiego mikroprojektu „Polsko-czeska  współpraca transgraniczna pracowników informacji i organizacji turystycznych” realizowanego wspólnie z naszym czeskim partnerem Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu wyruszyliśmy w ostatni weekend w teren aby jeszcze bliżej turystów promować walory naszego województwa.

Pierwszą mobilną informację turystyczną, w całym letnim, cyklu rozstawiliśmy 10 lipca 2021 r. w Czechach w Areale Kouty nad Desnou, a w dniu 11 lipca 2021 r. rozstawiliśmy się z naszymi mobilnymi stoiskami w Parku na terenie Zamku Moszna.

Podczas obu dni nasze stoiska odwiedziło wielu turystów, co po okresie pandemii cieszy nas jeszcze bardziej.

Oprócz promocji atrakcji po obu stronach granicy prowadziliśmy także degustację lokalnych pyszności promowanych w ramach Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj: miodów, słodyczy oraz piwa z Browaru Książęcego w Nysie.

Informacja była przekazywana na naszych fanepage'ach na FB tutaj: 10 lipca 11 lipca oraz w licznych relacjach na Instagramie! 

Projekt zakłada organizację mobilnych punktów IT w atrakcyjnych lokalizacjach, które przyciągają wielu turystów, podczas 7 wakacyjnych weekendów: w soboty po stronie czeskiej, w niedziele po stronie polskiej.

Kolejne mobilne punkty IT już w weekend 17 i 18 lipca, o czym będziemy informować.

Euroregion Pradziad.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe