Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLSKIE - MAŁE ALE KWITNIE

Z ogrmoną radością informujemy, iż pomimo trudnych czasów i zamknięcia branży turystycznej w ostatnich tygodniach udało nam się nawiązać współpracę z popularnym portalem turystycznym Polskie Szlaki  https://www.polskieszlaki.pl/ tworzonym od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek.

Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. Niezwykle przejrzysty i przydatny opis atrakcji województwa opolskiego znajdziecie np. tutaj: wojewodztwo opolskie 

W sezonie notują 50 tys. użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu FB www.facebook.com/polskieszlaki mają ponad 40 000 polubień, a na Instagramie ponad 3 300 obserwujących www.instagram.com/polskieszlaki.pl/ .

Zapraszamy na śledzenie projektu Opolskie - małe ale kwitnie. W jego ramach przez kilka tygodni podróżnicy z Polskich Szlaków odkrywać będą dla Was kolejne ciekawostki Województwa Opolskiego - mniej lub bardziej znane.

Plan projektu znajdziecie tutaj: www.polskieszlaki.pl/projekty/opolskie-male-ale-kwitnie/

Relacje śledźcie na blogu, FB i Instagramie. My wpisy na blogu będziemy publikować na naszych stronach tutaj  , a filmiki z wizyty tutaj

Polskie Szlaki.jpeg

Fot. Polskie Szlaki

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe