Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zapraszamy na szkolenie dla pracowników informacji turystycznych: „Nowe metody w turystyce"

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z naszym czeskim partnerem Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowym polsko-czeskim szkoleniu dla pracowników informacji turystycznych.

Szkolenie „Nowe metody w turystyce” w ramach mikroprojektu „Czesko-polska współpraca transgraniczna pracowników informacji turystycznych i firm docelowych” będzie obejmować zagadnienia pracy z nowoczesnymi formami, mediami społecznościowymi w marketingu turystycznym. Uczestnicy z Polski i Czech będą mogli wymienić się także swoimi doświadczeniami w ramach obsługi turystów. Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu. Podczas szkolenia zapewniona będzie obsługa tłumacza.

Szkolenie odbędzie się już 28 kwietnia 2021 r. w godzinach 9.00 – 13.00.

Nie jest koniczne wypełnianie formularzy zgłoszeniowych, jednakże prosimy o przesyłanie potwierdzenia udziału w szkoleniu do 26.04.2021 r. (poniedziałek) na adres: info@orot.pl

Ilość uczestników jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Dla zapisanych osób na dzień przed spotkaniem przekażemy dane do szkolenia.

Zapraszamy !

szkolenie 28.04.2021 dla IT Opole-Jesenik.png

 

Euroregion Pradziad.png  CZ-PL 2014-2020.png

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe