Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Webinar "Oferta Turystyczna Polskich Regionów”

W dniu 5 marca 2021 r. podczas warsztatów „Oferta Turystyczna Polskich Regionów” organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną pracownicy OROT: Alicja Mroczek i Michał Wieczorek zaprezentowali przedstawicielom polskiej branży turystycznej ofertę turystyczną Województwa Opolskiego. W naszej prezentacji znalazły się m.in.:

- rys regionu,

- nasze najważniejsze TOP atrakcje w regionie,

- turystyka aktywna,

- turystyka kulinarna,

- turystyka sakralna i pielgrzymkowa,

- Opolski Szlak Zamki i Pałace,

- oferta kulturalna i imprezy cykliczne,

- usługi przewodnickie,

- baza hotelowa.

W webinarze wzięło udział ponad 80 touroperatorów z całej Polski, poszukujących nowych destynacji lub pomysłów na wzbogacenie już istniejącej oferty.

Oferta Turystyczna Polskich Regionów to cykl warsztatów dla polskich touroperatorów, przygotowany przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z regionalnymi organizacjami turystycznymi. Celem jest dostarczenie informacji na temat atrakcji turystycznych, pakietów pobytowych oraz bazy hotelarskiej w poszczególnych regionach Polski, co z kolei ma przełożyć się na włączenie ich do programów imprez turystycznych.

W drugim z serii warsztatów wzięła udział m.in. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna. Podczas 45 minut udało nam się zaprezentować w syntetycznej i bardzo konkretnej formie maksimum informacji o regionie, zgodnie z oczekiwaniami touroperatorów.

Nasza prezentacja spotkała się pozytywnymi reakcjami ze strony uczestników. Mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy z niektórymi z nich już po zakończeniu warsztatów.

Załączamy naszą prezentację w formacie pdf:

PDFPREZENTACJA WEBINAR DLA TOUROPERATORÓW 5.03.21 (1) (1).pdf (47,42MB)

a także link bezpośredni do prezentacji: https://issuu.com/visitopolskie/docs/prezentacja_webinar_dla_touroperator_w_5.03.21

Webinarium dla touroperatorów 5 marca 2021 fot. 2.jpeg

Webinarium dla touroperatorów 5 marca 2021 fot. 1.jpeg

 

 

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe