Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Oferta członkostwa dla miejsc niezwykłych promujących turystykę SLOW

W czasach koronawirusa marzenia o podróżach nabrały szczególnego znaczenia.
Tęsknimy za miejscami blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, takich w których możemy znaleźć wyciszenie, zrelaksować się i zregenerować siły.
Razem pokażmy, że Opolszczyzna posiada takie nietuzinkowe miejsca, których oferta może zaskoczyć różnorodnością i jakością!
 
Turyści spragnieni wypoczynku, w ostatnich czasach wcale nie stawiają na dalekie podróże, wielkie hotele z salami zabaw i gotowymi animacjami. Coraz częściej wybierają miejsca gwarantujące wypoczynek na łonie natury, z pysznym lokalnym i regionalnym jedzeniem. Preferując styl życia w wolniejszym rytmie decydują się na możliwość zaszycia się w małym drewnianym domku nad stawem pełnym żab, czy też w drewnianej chacie wśród polan z owcami i kozami.
 
Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona członków OROT, a my zadbamy o to aby twoje miejsce zostało zaprezentowane szerokiemu gronu odbiorców.
Aktywnie promujemy region i jego walory na imprezach targowo-wystawienniczych w kraju i za granicą. Jesteśmy aktywni na branżowych portalach turystycznych i w magazynach turystycznych, zapraszamy do nas dziennikarzy i influencerów, pomagamy w nawiązywaniu kontaktów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, oferujemy reklamę poprzez media i wiele innych korzyści!
Dołącz do OROT! Razem promujmy slow life and slow travel na Opolszczyźnie!
DOŁĄCZ DO OROT!.jpeg
 
 
Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe