Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

STUDY TOUR PO OPOLSZCZYŹNIE

W dniach 8-12 czerwca na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w naszym regionie gościli przedstawiciele mediów branży turystycznej z Czech i Węgier.

Celem wizyty było zaprezentowanie walorów i potencjału turystycznego naszego regionu, z oczywistym zamiarem jego rozpropagowania wśród odbiorców mediów, dla których pracują nasi gości. W trakcie wizyty na Śląsku Opolskim dziennikarze mieli okazje poznać najciekawsze jego zakątki, m.in. Nysę, Paczków, Mosznę, Kamień Śląski, Opole ale także inne niewątpliwe atrakcje przyciągające turystów, takie jak np. Muzeum Wsi Opolskiej czy nowo otwarty JuraPark w Krasiejowie.

Ważnym punktem wizyty było również zaznajomienie się z tradycją kulinarną regionu. W tej dziedzinie - jak stwierdzili nasi goście - możemy być spokojni sympatii turystów, bowiem nasza kuchnia przypadła im bardzo do gustu. Goście w superlatywach wypowiadali się również o bazie noclegowej, która w ich opinii spełnia wszelkie, wysokie standardy.

W ramach wizyty goście spotkali się również z władzami miejskimi Opola i Nysy, podczas pobytu w tych miastach.

Efektem wizyty mają być reportaże i artykuły opisujące nasz region, ale także pół godzinny film kręcony dla telewizji w Miszkolcu (Węgry).

 DSC00802.jpegDSC00808.jpegDSC00834.jpegDSC00849.jpeg

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe