Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Opole angażuje się w akcję #CityWillWait

                   Opole angażuje się w akcję #CityWillWait

Promocja miast pod hasłem #CityWillWait koncentruje się na ofercie turystycznej samorządów. Inicjatorem akcji są cztery organizacje turystyczne działające w największych miastach (Gdańsk, Warszawa, Poznań, Łódź), które w zaistniałej sytuacji podjęły wspólne działania mające na celu przeciwdziałanie skutkom postępującego kryzysu. Do akcji włączyło się również Opole.

Założeniem kampanii jest podtrzymanie zainteresowania podróżami wśród odbiorców stron i profili w mediach społecznościowych oraz zaproszenie wielbicieli turystyki krajowej do miast biorących udział w akcji po zniesieniu obowiązujących obecnie ograniczeń w podróżowaniu.

W akcji promowane są przede wszystkim produkty turystyczne i atrakcje, takie jak: muzea, instytucje kultury, hotele i obiekty noclegowe, parki rozrywki, centra handlowe, galerie sztuki czy wydarzenia. Nie brakuje także zachęty do odkrywania miast online za pomocą wirtualnych spacerów, panoram, gier miejskich.

Akcja polega na „wywoływaniu” kolejnych miast, które pod wspólnym hasztagiem #CityWillWait oraz spójną szatą graficzną, promują swoje atrakcje. W Opolu akcja będzie realizowana za pośrednictwem oficjalnego profilu turystycznego miasta w serwisie Facebook: Odkryj Opole oraz pozostałych miejskich serwisów społecznościowych, a także strony internetowej miasta: www.opole.pl.

cover-FB-PL_OpoleWillWait-v2.jpeg

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe