Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Sukces OROT!!!!

W dniu 15 kwietnia 2020 r. komisja konkursu „Partnerstwo bez granic 2019” wyłoniła zwycięskie inicjatywy, realizowane w województwie opolskim w roku 2019 we współpracy z  partnerami zagranicznymi, które w istotny sposób przyczyniły się do promocji powiatów i gmin oraz do aktywizacji społeczności lokalnych.

Z dużą satysfakcją informujemy, iż I miejsce w kategorii „Organizacje pozarządowe” zajęła Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna za inicjatywę „ Dziedzictwo Kulturowe i Przyrodnicze Pogranicza Polsko-Czeskiego „Wspólne Dziedzictwo”.

Bardzo cieszymy się z wyniku, dziękujemy za przyznaną Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego  oraz gratulujemy pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym.

Dziękujemy również partnerom projektu, a są nimi po stronie polskiej:  Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Gmin Dorzecza Górnej Odry, Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej “Olza”, Stowarzyszenie “Region Beskidy”, a po stronie czeskiej: Královéhradecký kraj, Moravian-Silesian Tourism, s.r.o., Střední Morava – Sdružení cestovního ruchu, Destinační společnost Východní Čechy, Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu, Regionální rada rozvoje a spolupráce se sídlem v Třinci, z.s.

Zachęcamy do odwiedzania stworzonej w ramach projektu wspólnej dla pogranicza strony www.tourism-pl-cz.eu/pl  , oglądania kanału Telewizji ONLINE w serwisie YouTube z materiałami filmowymi promującymi projekt: https://www.youtube.com/channel/UCQjHElWhup45wGHLy8h9WZQ/videos

oraz zwiedzania Opolszczyzny z naszymi przewodnikami wydanymi w ramach projektu: „OPOLSKIE I MORAWY ŚRODKOWE Szlakiem wspólnego dziedzictwa pogranicza”, które dostępne są w sześciu wersjach językowych w Opolskim Centrum Informacji Turystycznej oraz on-line na naszej stronie internetowej w zakładce Wydawnictwa Turystyczne: http://orot.pl/470/543/wydawnictwa.html

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe