Polecamy

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

OPOLSKIE NIEZAPOMINAJKI - wyróżnienie dla Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

 Już po raz trzeci rozdano „Opolskie Niezapominajki”. Uroczystość odbyła się w dniu 23.09.2011 r. w ramach III Opolskich Targów Organizacji Pozarządowych. W Sali Konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Józef Sebesta nagrodził „Opolskimi Niezapominajkami” najlepsze organizacje pozarządowe województwa opolskiego. W tym roku nagrodę główną otrzymało Stowarzyszenie „Opolskie Lamy” - twórca Festiwalu Filmowego „Opolskie Lamy”.

Wyróżniono również 3 organizacje, w tym Opolską Regionalną Organizację Turystyczną! Statuetkę i wyróżnienie odebrał Prezes OROT - Pan Stanisław Rakoczy. Warto przypomnieć, iż OROT podobne wyróżnienie otrzymał także w roku 2009.


OROT już do ośmiu lat promuje walory turystyczne Śląska Opolskiego. Jest jedną z najstarszych tego typu organizacji w Polsce, która z powodzeniem realizuje wiele projektów unijnych, rozwija system Informacji Turystycznej w województwie opolskim, przygotowuje wydawnictwa i foldery promocyjne. Swoje zadania rozwija także poprzez współpracę z różnymi podmiotami, m.in. samorządem lokalnym, branżą turystyczną, innymi organizacjami oraz z partnerami zagranicznymi. Współpracując z Polskimi Ośrodkami Informacji Turystycznej za granicą promuje Śląsk Opolski poprzez organizację imprez studyjnych dla dziennikarzy i branży turystycznej. Spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych było również okazją do zaprezentowania się OROT szerszej publiczności i zwiedzającym w ramach III Targów Organizacji Pozarządowych.

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe