Polecamy

 

 

  • PL
  • EN
  • DE
  • CZ
  • RS
  • FR
Serwis internetowy Visitopolskie
Logo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Opolskie smaki na dużym ekranie od 18 sierpnia do 14 września 2023

formatka KSOW na www .png

W piątek 18 sierpnia 2023 r. w Kinie Helios w Galerii Solaris w Opolu wcale nie królował popcorn, a wspaniałe dania i pyszności przygotowywane w oparciu o produkty tradycyjne i regionalne, znajdujące się na Liście produktów tradycyjnych dla województwa opolskiego, opublikowanej na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: www.gov.pl/web/rolnictwo/woj-opolskie

Tym samym rozpoczęliśmy czterotygodniową kampanię kinową spotu promującego Szlak Kulinarny „Opolski Bifyj” oraz produkty i dania wytwarzane z produktów regionalnych i tradycyjnych.

Nasz spot emitowany jest przed wszystkimi seansami w ogólnopolskiej sieci kinowej kin HELIOS w trzech województwach: w 3 kinach w województwie opolskim, w 2 kinach w województwie śląskim, w 2 kinach w województwie dolnośląskim.

To wszystko dzięki Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Planu operacyjnego na lata 2022-2023, jako partner KSOW realizuje operację pn. „OPOLSKIE SMAKI NA DUŻYM EKRANIE” Szczegółowy zakres tej operacji prezentowaliśmy tutaj

W dniu rozpoczęcia emisji spotów zorganizowaliśmy w Kinie Helios w Opolu pyszne i kolorowe stoiska wystawiennicze. Na jednym z nich pracownicy OROT częstowali odwiedzających kino  pysznościami z listy produktów regionalnych i tradycyjnych. Na kolejnych – partnerzy naszego zadania: Restauracja De Silva w Opolu i Restauracja Zamkowy Młyn w Krapkowicach prowadziły pokazy kulinarne wraz z degustacją pysznych dań powstałych oczywiście na bazie produktów regionalnych i tradycyjnych.

Stoiska promocyjne to świetnia okazja aby opowiedzieć osobom je odwiedzającym o idei powstania naszego szlaku, o potrzebie kultywowania kultury, tradycji, o tym jak ważne jest wspieranie producentów produktów regionalnych i tradycyjnych, wsparcie przedsiębiorców z obszarów wiejskich.

Punktualnie o godz. 17:00 zorganizowaliśmy krótką konferencję prasową dla dziennikarzy, z udziałem Dyrektora OROT Pana Piotra Mielca, Pani Anny Kozioł, koordynatorki ds. sprzedaży w hotelu DeSilva w Opolu i Pana Aleksandra Wojtali, współwłaściciela Restauracji Zamkowy Młyn w Krapkowicach.

Dziennikarze o naszym wydarzeniu i projekcie informowali w mediach, m.in.: na antenie Radia Opole: Przez kino do żołądka - opolski bifyj promuje się  Rada Doxa: Kinomani poznali smak regionu , na łamach Prosto z Opolskiego: na Facebook'u o inauguracji kampanii 

I oczywiście my informowaliśmy o evencie w naszych mediach na: Instagram rolka  Instagram post Tik tok Visitopolskie

 

KSOW 2023 Plakat Dokument A3 2-1.png

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe